O nas       Nasz zespół       Oferta       Porady       Kontakt

Nasz zespół

Lek. Wet. Iwona Grabowska

W 2000 roku ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Z dziedzin weterynaryjnych najbardziej interesuje się interną, dermatologią oraz diagnostyką laboratoryjną.

W 2008 roku ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne w SGGW w Warszawie i uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym w Puławach. Prywatnie właścicielka trzech kotów ( Tolka & Toli & Miszy ).

W wolnych chwilach lubi wycieczki piesze i rowerowe, a ostatnio jej czas wypełnia praca w ogrodzie. Latem można ją spotkać nad morzem na windsurfingu i żaglach, a zimą śmigającą na desce snowbordowej. Lubi też fotografowanie.

lek. wet. Iwona Grabowska przyjmuje we:
wtorki oraz czwartki w godz: 14.30-20.00.
i co trzeci weekend (prosimy o kontakt z recepcją).




Lek. Wet. Gabriela Winiarska

Jestem absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywałam w warszawskich klinikach całodobowych. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie chorób wewnętrznych psów i kotów, ale interesuje mnie również radiologia i ultrasonografia.

Na co dzień jestem szczęśliwą posiadaczką psa o imieniu Cola.

Lek. Wet. Gabriela Winiarska przyjmuje:
Poniedziałek 8.30 - 14.30
Wtorek 8.30 - 14.30
Środa 14.30 - 20.00
Czwartek 8.30 - 14.30
Piątek 8.30 - 20.00
i co trzeci weekend (prosimy o kontakt z recepcją).


Lek. Wet. Karolina Sosnowska

Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w warszawskiej SGGW, z małą przerwą na studia na Uniwersytecie Weterynaryjnym w Brnie. Ukończyła podyplomowe studia - Zoopsychologia problemy behawioru psów - w SGGW w Warszawie.

Głównym kierunkiem jej zainteresowań jest interna zwierząt towarzyszących.

Od dziecka jest wielką miłośniczką zwierząt, teraz opiekuje się kotem Agerem i suczką Holly.

W wolnym czasie pasjonatka podróży i teatru.
Jest założycielką Zwierzolubnego Domu Tymczasowego.

Lek. Wet. Karolina Sosnowska przyjmuje:
Poniedziałek 14.30 – 20.00
Środa 8.30 – 14.30
Piątek 14.30 - 20.00
i co trzeci weekend (prosimy o kontakt z recepcją).



Lek. Wet. Agata Moro

Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. We wrześniu 2018 roku ukończyła Studium Specjalistyczne z chirurgii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Weterynaryjnej we Wrocławiu.

Uzyskała tam tytuł specjalisty chirurga weterynaryjnego.

Prywatnie właścicielka karej klaczy Regate i rudego, pręgowanego kota Henryka.

W wolnym czasie podróżuje i odkrywa nowe miejsca i kultury. Nie umie żyć bez koncertów muzyki alternatywnej i …. pływania.





Lek. Wet. Małgorzata Tywoniuk

Pani doktor jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (ESVC). Ukończyła kursy kardiologiczne na Uniwersytecie w Luksemburgu organizowane przez ESAVS.

W 2016 roku ukończyła studia specjalizacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest specjalistą radiologiem weterynaryjnym.

Odbyła staże zagraniczne w klinikach w Wielkiej Brytanii.

Wykonuje badania echa serca , zabiegi ratujące życie (perikardiocentezy, thoracocentezy) i inne. Prowadzi pacjentów kardiologicznych, zajmuje się trudnymi przypadkami. Zainteresowania zawodowe, to diagnostyka chorób klatki piersiowej oraz profilaktyka i leczenie ras z płaskimi mordkami. Rasy krótkoczaszkowe to jej pasja.

Sport i uprawa kwiatów balkonowych to odskocznia od niezwykle stresującej i odpowiedzialnej pracy zawodowej.

Lek.Wet. Małgorzata Tywoniuk przyjmuje po wcześniejszym umówieniu wizyty.
Prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.






Lek. Wet. Piotr Dorosz

Absolwent Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Współzałożyciel Sekcji Radiologicznej Koła Naukowego Medyków Weterynarii UP w Lublinie. Podczas studiów odbył dwuletni wolontariat w Zakładzie Radiologii w Katedrze Chirurgii Weterynaryjnej UP w Lublinie.

Wykonuje badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej, klatki piersiowej oraz struktur drobnych: tarczycy, nadnerczy czy biometrię gałki ocznej. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych z dziedziny ultrasonografii i jedynego w Polsce, certyfikowanego, dwustopniowego szkolenia nefrologiczno-urologicznego.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, pasjonat dzikiej przyrody. Największą radość sprawiają mu wyjazdy do lasu, wyprawy w góry lub najdalsze zakątki Mazur.

Lek.Wet. Piotr Dorosz przyjmuje po wcześniejszym umówieniu wizyty.
Prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.




Recepcja
- Magda Imiełowska


Recepcja
- Małgorzata Pawelec

Usługi groomerskie
- Joanna Grabowska


Kot służbowy
- Kot Lucjan


4 Łapy Lecznica Weterynaryjna © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone